/Files/images/MyCollages - 2021-04-20T124032.953.jpg

/Files/images/onlayn/distance learning.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!

1. Навчання буде організовано згідно розкладів класів

Посилання на онлайн-уроки розміщується в онлайн-групах вчителів з учнями.

2. Уроки проводяться у синхронному режимі згідно розкладів дзвінків відповідних класів.

3.Учні 1-11-х класів працюють в освітній платформі Human з використанням онлайн-груп, Zoom-конференцій.

Робочий день вчителя закінчується відповідно розкладу.

Класні керівники та вчителі-предметники здійснюють зворотній зв'язок з батьками до 18:00.

Все про реєстрацію на освітній платформі Human - за ПОСИЛАННЯМ

4. Для учнів 5-11 класів

Урок в режимі онлайн може тривати для 5-8 класів – не більше 25 хвилин, 9-11 класів – до 30 хвилин.

Інший час відводиться для виконання різних завдань, передбачених темою уроку, а також для зворотнього зв’язку між вчителем та учнями.

Робочий день вчителя закінчується відповідно розкладу.

Класні керівники здійснюють зворотній зв'язок з батьками до 18:00.

Посилання на ІПН (індивідуальні навчальні плани) учнів 5-11 класів, які навчаються на екстернаті
бо сімейній (домашній) формі

school189education@gmail.com

/Files/images/onlayn/лист.jpg

Шановні батьки!

Створена електронна скринька для налагодження онлайн-зв'язку між учасниками освітнього процесу. Ви зможете написати листа адміністрації закладу з питань щодо проведення дистанційного навчання.
Прохання, вказувати контактні дані для зворотнього зв'язку.

Коментарi